EMRY INDEBUS

Een prachtige jonge Emerald merrie, uit de moederlijn van Hortensia van de Leeuwerk (1,70 m). Drachtig van Diamante voor 29/05/2026
Bekijk de volledige collectie van Belgian Mare Auction 2026

VIDEO'S

INFORMATIE

Geboortedatum °2020
Geslacht Merrie
Studbook Zangersheide
BTW 21.00%

FOKMERRIE

Drachtig van Diamante
Verwachte datum veulen 29-05-2026

Deze website maakt gebruik van cookies. Op deze manier kunnen we ervoor zorgen dat uw surfervaring nog aangenamer wordt. Raadpleeg ons privacybeleid voor meer informatie